Teslimat ve İade

Garanti, Değişim ve İade Şartları

Almış olduğunuz ürünü ambalajını tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde ambalajı açılmamış teslim aldığınız şekli ile ve bize ulaşması esnasında zarar görmeyecek şekilde paketleyerek iade edebilirsiniz.

therubyofficial.com’ dan aldığınız her ürün, üretici firmanın garantisi altındadır.

Ambalajı bozulmuş, kullanılmış, tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle yükümlüdür.

Lütfen ürünü, ürün faturası ile birlikte iade ediniz. İade ve talep formu oluşturarak talebinizi açık bir şekilde yazınız. Değişim yapılacak ürün kod, renk ve bedenlerini mutlaka yazılı olarak ve açık bir şekilde belirtiniz.
İndirimli ürünlerde değişim ve iade yapılmamaktadır. therubyofficial.com, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
Yukarıdaki şartlara uygun olduğunu düşündüğünüz iade ve değişimler için ürün/ürünleri vakit kaybetmeden aşağıdaki posta adresimize kargo yolu ile gönderebilirsiniz.
Alıcı ödemeli kargolar hiçbir şekilde kabul edilmeyecektir.
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerin kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. therubyofficial.com iade ve değişimlerden kaynaklanan kargo ücretlerinden sorumlu değildir.
Alıcı ödemeli kargolar hiçbir şekilde kabul edilmeyecektir.
Ürünlerde üretimden doğan hata veya kusur bulunması, therubyofficial.com tarafından hatalı ürün, hatalı renk ve beden gönderimi gibi istenmeyen durumların oluşması durumunda kargonuz 1-3 iş günü içerisinde, therubyofficial.com ile anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile adresinizden alınır ve şirketimize ulaştığında değerlendirilmesi yapılarak şikâyetiniz onaylandığı takdirde, iade ya da değişim esnasında oluşan tüm masraflar therubyofficial.com tarafından karşılanacaktır.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.